درباره شرکت زرین همای کویر (kivaaz)

ارایه پسته با کیفیت بالا چه به صورت فله و چه به صورت بسته بندی همواره برای تجار ، صادرکنندگان  ، عمده فروشی ها  ، قنادی ها ، خشکبار فروشی ها و حتی برای مصرف کننده نهایی همواره از اولویت برخوردار بوده و این نیاز هیچگاه از اولویت خارج نمی شود .

شرکت زرین همای کویر با توجه به این نیاز کوشیده تا حد زیادی این دغدغه را برطرف نماید .

پسته ایران و مخصوصا پسته رفسنجان به دلیل برخورداری از شرایط خاص آب و هوایی و تجربه سالهای طولانی باغداران پسته رفسنجان در امر باغداری پسته از درصد روغن بالاتری نسبت به سایر پسته های تولید شده در کشورهای دیگر برخوردار است . همین دلیل باعث خوش طعم شدن پسته تولید شده در رفسنجان می شود ، بنابراین بازارهای جهانی همواره تقاضای خرید پسته رفسنجان را دارند .

شرکت زرین همای کویر با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی پا به عرصه تولید و بسته بندی و فرآوری پسته در رفسنجان نهاده است .

اولین گام برای ایجاد اطمینان به خریداران داخلی و خارجی پسته ، گرفتن ایزوها و استانداردهای معابر بین المللی از نهادهای رسمی ارایه این گواهی ها بوده است . که شرکت زرین همای کویر با تمام توان سعی در استاندارد سازی مجموعه خود نموده و موفق به دریافت این استانداردهای معتبر جهانی شده است .

شرکت زرین همای کویر با رصد بازار داخلی و بازارهای خارجی همواره سعی در ارایه بهترین مشاوره به خریداران خود را دارد و این امر را با به روز نگه داشتن اطلاعات خود در زمینه تولید و تجارت به مشاریان خود ارایه می دهد .

شرکت زرین همای کویر با استفاده از پسته تولید شده از یاغات خود و سایر باغداران شهرستان رفسنجان قادر به پاسخگویی بخشی از نیاز بازار و مشتریان خود اعم از انواع پسته اکبری ، پسته احمد آقایی ، پسته کله قوچی ، پسته فندقیو انواع مغز پسته است .

شرکت زرین همای کویر علاوه بر تامین پسته خریداران به صورت فله ، سعی در رفع نیاز بازار برای پسته بسته بندی شده در وزنها وطعم های مختلف را دارد . ما پسته رفسنجان را در بیش از 20 طعم مختلف آماده کرده ایم . از جمله طعم های قابل ارایه توسط شرکت زرین همای کویر ، طعم نمکی ، آب لیمویی ، زعفرانی ، سبزیجات ، فلفلی ، دودی و … است .

در پایان مجموعه زرین همای کویر مفتخر است که یک شرکت ایرانی است که همواره سعی در ارایه بهترین محصول به هموطنان عزیز خود را دارد و مفتخرتریم که طی این مسیر با همراهی شما ادامه خواهد داشت .

مجوز های kivaaz

Iso 22000
Iso 9001
HACCP
نشان ce
نشان حلال