صادرات پسته به ایتالیا

صادرات پسته به ایتالیا

صادرات پسته به ایتالیا به چه صورت است؟

صادرات پسته به ایتالیا در سال های اخیر کاهش پیدا کرده است. تنها دلیل آن هم ورود پسته آمریکایی به کشورهای اروپایی می باشد. حساسیت این کشورها نسبت به مسائل بهداشتی و به خصوص سم آفلاتوکسین و همچنین مسائل سیاسی به این موضوع دامن زده است. (برای مشاهده قیمت روز به صفحه ی قیمت پسته مراجعه کنید)

اما باید در نظر داشت که کیفیت پسته ایرانی سبب گشته تا ایران هنوز به طور کامل جایگاه صادراتی خود در این کشورها از دست ندهد. قطعا توجه به نوع بسته بندی، رعایت تمام اصول بهداشتی و رعایت کامل قوانین این کشور می تواند به صادرکنندگان ایرانی کمک کند تا بازار این محصول را دوباره به دست بگیرند.

روش های مختلفی برای بسته بندی این محصول و ارسال آن به ایتالیا وجود دارد، اما بسته بندی وکیومی بهترین نوع آن می باشد. این نوع از بسته بندی از کیفیت و سلامت پسته محافظت می کند. چون در این نوع بسته بندی هیچ نوع هوایی وجود ندارد و عدم وجود هوا اجازه نمی دهد تا باکتری فرصت رشد و نمو پیدا کند.

بهترین نوع پسته برای صادرات پسته به ایتالیا

تجار ایتالیایی به دنبال مرغوب ترین نوع پسته برای وارد کردن به کشور خود می باشند. مغز پسته و پسته اعلا از جمله انواع پر طرفدار پسته در این کشور می باشند. پسته خندان درجه یک و مغز یا خلال پسته سبز رنگ کال نسبت به بقیه انواع فروش بیشتری دارد.

جالب است بدانید مغز پسته علاوه بر اینکه در صنایع غذایی و دارویی این کشور کاربرد فراوانی دارد، در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می گردد.

قوانین مربوط به صادرات پسته به ایتالیا

تمامی محصول پسته قبل از اینکه به این کشور وارد شوند از لحاظ عدم آلودگی به باکتری های مضر و سموم بررسی می شوند و سلامتی آنها تایید می شود. سپس محموله اجازه ورود به کشور ایتالیا را پیدا می کند. این موضوع نشان دهنده این است که استاندارد و سالم بودن کالای صادراتی در این کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

برای خرید پسته و تامین بار صادراتی بصورت فله و بسته بندی با شماره درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
صادرات پسته به هند
نوشتهٔ بعدی
صادرات پسته به یونان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات