صادرات پسته به کویت

صادرات پسته به کویت

بررسی صادرات پسته به کویت

یکی از کشورهای ثروتمند حوزه خلیج فارس کویت می باشد. این کشور هیچ گونه محصولات کشاورزی و غذایی تولید نمی کند. به همین دلیل صادرات پسته به کویت یکی از بازارهای قوی صادرات به حساب می آید. (برای مشاهده قیمت روز، به صفحه ی قیمت پسته مراجعه کنید.)

در واقع بهترین نوع پسته ها و مغز پسته ها به کویت صادر می شود. شرایط اقتصادی خوب این کشور باعث شده تا کویت جزو خریداران پسته های درجه یک و با کیفیت ایران باشند.

قوانین صادرات پسته به کویت

یکی از مهمترین مواردی که برای صادرات پسته به کویت باید در نظر گرفت، رعایت استانداردهای این کشور می باشد. وجود برچسب به زبان عربی بر روی محصولات الزامی می باشد. همچنین روی محصول باید اطلاعاتی چون ترکیبات آن، اطلاعات متعلق به شرکت تولید کننده، نکات ضروری و مهم در مورد مصرف محصول، تاریخ تولید و انقضا و طریقه نگهداری آن باید به زبان عربی روی آن درج شود.

کویت یکی از کشورهای عضو اتحادیه عرب می باشد. تمامی کشورهایی که عضو این شورا می باشند، دارای سطح کیفی بالایی از لحاظ امور تجاری و گمرکی هستند. به همین دلیل حساسیت صادرات پسته به این کشور بالا است.

یکی از قوانین مهم کویت در مورد صادرات این است که تنها کسانی حق دارند به این کشور پسته وارد کنند که تابعیت این کشور را داشته باشند. چنانچه اتباع خارجی قصد داشته باشند تا فعالیت تجاری و صادرات به کویت را انجام دهند باید این کار را به وسیله یک تابعیت کویتی انجام دهند. یعنی به طور کلی تنها شرکت هایی اجازه واردات به این کشور را دارند که در کویت ثبت شده باشند.

شیوه صادرات پسته به کویت

محموله پسته در بسته بندی های کارتون، گونی و وکیومی به این کشور فرستاده می شود.

راحت ترین مسیر ارسال این محصول به کشور کویت، راه آبی و دریایی می باشد. به همین دلیل اکثر محموله ارسالی از طریق خوزستان و بوشهر انجام می شود.

برای خرید پسته و تامین بار صادراتی بصورت فله و بسته بندی با شماره درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
صادرات پسته به لبنان
نوشتهٔ بعدی
صادرات پسته به امارات و دبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات