صادرات پسته به آلمان

صادرات پسته به آلمان

برای صادرات پسته به آلمان باید چه کرد؟

صادرات پسته به آلمان میزان زیادی از صادرات این محصول در اروپا را به خود اختصاص داده است. حدودا هر سال سه هزار تن پسته به کشور آلمان فرستاده می شود. این کشور مشتری گران ترین پسته های ایران می باشد.

رقابت در صادرات پسته به آلمان

متاسفانه در سال های اخیر که آمریکا دست به تولید انبوه پسته زده است، میزان صادرات این محصول از ایران به کشورهای اروپایی و آلمان کاسته شده است. انواع پسته هایی که در ایران تولید می شود با پسته های آمریکایی یکی می باشد. اما شرایط جغرافیایی و آب و هوای مناسب ایران باعث شده است تا کیفیت پسته ایرانی خیلی بهتر از پسته های آمریکایی باشد.

به همین خاطر اکثر تجار آلمانی به خاطر کیفیت خوب پسته به ایران مراجعه می کنند. آنها بیشتر متقاضی پسته های گران قیمت و با کیفیتی مثل پسته کله قوچی و پسته اکبری هستند. (برای بررسی قیمت پسته به صفحه ی آن مراجعه کنید)

قوانین صادرات پسته به آلمان

برای صادرات پسته به آلمان باید محصول صادراتی دارای گواهی بهداشتی آفلاتوکسین باشد. پارامتر بعدی که برای تجار این کشور دارای اهمیت بالایی است، کیفیت محصول می باشد. قوانین واردات اروپا قوانینی سختگیرانه می باشد. به همین دلیل صادرکننده پسته از ایران باید به طور کامل در جریان این قوانین باشد تا متضرر نگردد.

چون تجار آلمانی پسته را به صورت عمده خریداری می کنند، به منظور کاهش هزینه ها دنبال خرید آن به صورت فله ای می باشند.

شیوه صادرات پسته به آلمان

از آنجا که مسافت بین ایران و آلمان بسیار زیاد و طولانی است، راه های زمینی گزینه خیلی مناسبی به نظر نمی آید. صادرات این محصول بیشتر از طریق دریا و راه آبی انجام می شود.

اگر خریداران و تجار آلمانی مغز پسته خرید کنند از راه های هوایی برای وارد کردن این محصول استفاده می کنند. چون مغز پسته دارای ارزش بالایی است و همچنین وزن خیلی زیادی ندارد.  

برای خرید پسته و تامین بار صادراتی بصورت فله و بسته بندی با شماره درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
صادرات پسته به افغانستان
نوشتهٔ بعدی
صادرات پسته به لبنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات