صادرات پسته به روسیه

صادرات پسته به روسیه

آشنایی با صادرات پسته به روسیه

صادرات پسته به روسیه شامل حساسیت های شدیدی می شود. این حساسیت ها مربوط به استانداردها و قوانینی است که برای محصولات وارداتی به روسیه وضع شده است. کشور صادرکننده نیز ملزم به رعایت این قوانین می باشد. بسته بندی پسته صادراتی به روسیه نیز دارای اهمیت زیادی است. (برای بررسی قیمت روز به صفحه ی قیمت پسته مراجعه کنید)

شیوه صادرات پسته به روسیه

اولین قدم برای صادرات پسته به روسیه این است که طرفین باید وارد مذاکره شوند. بعد از اینکه به  توافق رسیدند، قراردادی میان آنها بسته می شود. از همین رو صادرکنندگان باید مدارک لازم برای عقد قرارداد را جمع آوری و آماده نمایند. یک صادرکننده موفق باید مدارک کاملی را ارائه دهد.

بعد از اینکه مذاکرات انجام شد، قبل از اینکه قراردادی منعقد شود باید در مورد نحوه حمل و نقل با تجار روسی توافقات لازم انجام شود. نحوه حمل و نقل متفاوت است، از حمل نقل دریایی، هوایی گرفته تا حمل و نقل ریلی و زمینی. هر کدام از این شیوه ها با در نظر گرفتن شرایط تجار و نوع قرارداد تعیین می گردد.

قبل از فرایند ارسال باید شرایط مساعدی برای تازه ماندن محموله پسته فراهم شود. به همین منظور باید محل انبار مناسبی پیدا نمود و تجهیزات کامل و لازم را برای آن در نظر گرفت.

زمان بندی دقیق برای واردکنندگان روسی بسیار اهمیت دارد. از همین رو باید به تحویل دقیق و سر موقع محموله دقت کرد. فرقی ندارد که محل تحویل آن کجا باشد، در واقع محل تحویل با توافق طرفین مشخص می شود، باید محصول پسته سر موقع به دست خریداران برسد.

مناسب ترین نوع پسته برای صادرات پسته به روسیه

محصولاتی که به این کشور صادر می شود باید از نوع درجه یک آن باشد. شاید خیلی از صادرکنندگان تصور کنند که محصول درجه دو دارای سود بیشتری است ولی واقعیت این است که این کار در طولانی مدت سبب لطمه خوردن به روابط تجاری می شود.

برای خرید پسته و تامین بار صادراتی بصورت فله و بسته بندی با شماره درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
صادرات پسته به امارات و دبی
نوشتهٔ بعدی
صادرات پسته به تایوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات