صادرات پسته به تایوان

صادرات پسته به تایوان

برای صادرات پسته به تایوان باید چه کرد؟

صادرات پسته به تایوان نیازمند ارائه دادن قیمت های رقابتی و بسته های مناسب است. تایوان یکی از خریداران پسته اصلی در ایران به حساب می آید، طوری که رتبه 12 خریداران این محصول در کشور را به خود اختصاص داده است.

برای صادر کردن پسته به این کشور باید سیاست ها و برنامه ریزی های مالی مناسبی را در پیش گرفت. شناخت نیاز و ویژگی های بازار کشور تایوان می توان در قبضه کردن بازار به دست صادرکنندگان ایرانی موثر باشد.

بهترین نوع پسته برای صادرات پسته به تایوان

بیشترین پسته ای که با حجم های مختلف از تایوان سفارش داده می شود، انواع مختلف پسته خندان است. همچنین تجار تایوانی به خرید فراورده های این محصول مانند خلال پسته و مغز آن علاقه زیادی دارند. در واقع خریداران این کشور خواستار انواع پسته های فندقی با انس های متفاوت، پسته احمد آقایی و اکبری و پسته های بادامی هستند.

ملاک انتخاب نوع پسته برای تجار تایوانی قیمت آنها می باشد. به همین دلیل قیمت بازار صادرات به شدت در این بازار رقابتی می باشد. (برای مشاهده قیمت روز به صفحه قیمت پسته مراجعه کنید)

شیوه صادرات پسته به تایوان

برای صادرات پسته به تایوان باید مراحلی طی شود. طبق روالی که مربوط به صادرات کالا می باشد، صادرکننده باید در کشور مقصد دارای یک حساب بانکی باشد. به این وسیله می تواند امور بانکی مربوط به کسب و کار خود را در بازارهای خارجی بدون مشکل انجام دهد.

مرحله بعدی مربوط به بازاریابی این محصول می باشد. صادرکنندگان برای صادر کردن کالای خود باید بازار کشور مقصد را به خوبی شناسایی کنند و نیازهای آن را به خوبی بشناسند.

صدور پیش فاکتور یکی از مراحل الزامی در صادرات است، پیش فاکتور باید شامل اطلاعات مربوط به محصول باشد و برای خریدار تایوانی فرستاده شود. اطلاعات درج شده باید کامل باشد.

مرحله بعدی مربوط به بسته بندی محصول می شود. بسته به توافقی که با خریدار انجام شده نیز شیوه ارسال آن بین هوایی، دریایی و زمینی انتخاب می شود.

پس از آن برای محموله پسته صادراتی باید مجوزهای لازم دریافت گردد. سپس کالا به گمرک حمل می شود و در آنجا مجوز خروجی دریافت می گردد. دریافت گواهی بازرسی و مبدا و همچنین فاکتور فروش و عقد قرارداد بیمه پیش از ارسال کالا به مقصد الزامی می باشد.

برای خرید پسته و تامین بار صادراتی بصورت فله و بسته بندی با شماره درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
صادرات پسته به روسیه
نوشتهٔ بعدی
صادرات پسته به هند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات